Najnovšia správa

Počet návštevníkov

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line

03/2020

Vzhľadom na súčasnú pandémiu sme zaradili do portfólia automatizované thermokamery pre zisťovanie teploty zamestnancov. Ak máte záujem ozvite sa, vypracujeme projekt zabezpečíme prednostnú dodávku a prevedieme montáž.

 

01/2020

Všetko najlepšie do nového roku.

 

10/2019

Na margo porušovania bezpečnostných kritérii čínskych kamier, sme sa sústredili hlavne na špičkové certifikované japonské kamery Panasonic a taktiež nemenej kvalitné juhokórejské kamery IDIS.

 

09/2019

Vyradili sme s ponuky kamery čínskych dodávateľov z dôvodu ich vážneho porušovania bezpečnostných protokolov a nariadeni. Odteraz iba na žiadosť a zodpovednosť objednávateľa.

 

06/2019

Certifikačné konanie s naším partnerom Q4Security uzavreté a ododnes ponúkame plné portfólio spolu s projektovaním, dodávkou a montážou.

 

04/2019

Nové kamery IDIS v našej ponuke a taktiež rozširujeme ponuka kamier Panasonic.

 

01/2019

Všetko najlepšie do névého roku a oznmuujeme pripravovanú novinku - nový softér s najvyšším hodnotením, zoznámte sa s Exaq systémom. Naša spoločnosť je jeho certifikovaným distribútorom. Maximálna bezpečnosť Vášho systému jedine s Exaq systémom.

 

08/2018

Nové watchdogy na sledovanie aktuálneho stavu kamier, v prípade poruchy, havárie príde alarm automaticky...

 

04/2018

Počítanie aút alebo meranie rýchlosti (informačné). Potrebujete vedieť vlastnú štatistiku ako je vytažená Vaša obec, mesto ? Ideálne riešenie, kamera s počítaním zvolených udalostí.

 

01/2018

Všetko najlepšie do nového roku...

 

09/2017

Riešime problémy s podpätím na meraných odberoch, vlastný dizajn riešenia tohto problému - kto to pozná vie čo to je a kto nie vysvetlíme...

 

05/2017

Ponúkame nezávislé kamerové systémy s batériovým napájaním. Tam kde je problém z meraným odberom - použite batériu napájanú z pouličného osvetlenia alebo fotovoltaického panelu.

 

03/2017

Nové ostrovné kamerové systémy, s prepojením na MLK.

 

01/2017

Všetko najlepšie do nového roku ;)

 

11/2016

Certifikácia podľa NBÚ, pre potreby mestských a kamerových systémov.

 

06/2016

Vlastná značka kamier UltraHD PRO, nami požadovaná modifikácia kamier UltraHD

 

04/2016

V rámci rozširovania našej ponuky sme do nášho portfólia zaradili produkty SATEL a dalšie produkty z portfólia spoločnosti HDSecurity.

 

12/ 2015

Na základe rozširovania, našich služieb a technických riešení sme sa stali oficiálnym distribútorom, novej značky kamerových systémov od slovenskeho distributora ULTRA HD s náväznosťou na NBU certifikáciu, pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

 

 

04/2015

Naša spoločnosť sa stala technologickým partnerom spoločnosti HDSecurity v oblasti poskytovania security riešení.

 

12/2014

Naša spoločnosť sa na základe svojich aktivít stala výhradným regionálnym partnerom spoločnosti HDS a.s. pre región Bratislava-vidiek.

 

06/2014

Naša spoločnosť sa stala oficiálnym technologickým partnerom spoločnosti HDS a.s. a softvérového monitorovacieho systému MLK - Molekula čisto slovenského pôvodu a vývoja.

 

06/2014

Vážení klienti dátovej siete Data Online,

oznamujeme Vám, že na základe dohody spoločnosti Data Online s.r.o. a RadioLAN s.r.o., prišlo k zmene prevádzkovateľa Vám poskytovaných služieb siete Data Online. Spoločnosť RadioLAN plánuje celoplošnú modernizáciu siete a Vášho technického vybavenia za účelom poskytnutia nových, výhodnejších a lepších služieb. Takisto sa zaväzuje v nezmenenej cene, poskytovať doterajšie dátové programy a ponúkať nové ešte výhodnejšie dátové programy.

V prípade otázok volajte na 02/33004000, v prípade technických problémov na 02/33004111. Podrobnosti o zmene nájdete v oficiálnom liste, ktorý ste dostali poštou. Firma RadioLAN sa teší na novú spoluprácu a spoločnosť Data Online touto cestou úprimne ďakuje všetkým svojím doterajším klientom za prejavenú dôveru, a praje Vám všetko najlepšie, vo Vašom osobnom živote a teší sa na nové internetové technológie a služby, poskytované novým dynamickým a rozrastajúcim sa poskytovateľom spoločnosťou RadioLAN.

S pozdravom,

JUDr. Milan Smutný, konateľ Data Online spol. s r.o.

a

Ing. Filip Križko, konateľ RadioLAN spol. s r.o.

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com